ABC

ABC KIDS’ CLUB – Centrum Kreatywnego Myślenia

ABC Kids’ Club, to miejsce przeznaczone dla dzieci, w którym mogą one w pasjonujący sposób poznawać świat i rozwijać swoje zainteresowania. Centrum dysponuje ofertą różnorodnych zajęć dla najmłodszych w wieku od 2 do 13 lat, z podziałem na grupy wiekowe, w ramach której dzieci mają możliwość uczestnictwa w  warsztatach edukacyjnych z różnych dziedzin kultury i nauki, zajęciach językowych oraz manualnych.

Rozwijanie zdolności oraz zainteresowań młodych ludzi to cel i priorytet nauczycieli ABC Kids’ Club. W klubie młodzi ludzie mają okazję spędzić czas na kreatywnej zabawie, owocującej zdobywaniem wiedzy, oddać się nauce wykraczającej poza szkolne ramy i ograniczenia, a co za tym idzie, nauczyciele mają szansę na zasianie ziarna ciekawości oraz pasji do nauki przyszłego pokolenia.

Oferujemy:

Dzieci 2-3 lata

Język Angielski – nauka poprzez zabawę – zwracamy się do dzieci wyłącznie w języku angielskim tak aby oswoić je z melodią języka. Wspólnie wykonujemy ciekawe zadania,opowiadamy bajki,śpiewamy angielskie piosenki,uczymy rymowanek.

Mądre Sówki – cotygodniowe zajęcia rozwijające motorykę, wpierające umiejętności miękkie takie jak komunikatywność, kreatywność,samodzielność. Co 2 tygodnie dzieci odwiedza gość, który jest specjalistą z danej dziedziny i prowadzi warsztaty m.in Mały Architekt, Laboratorium, Zdrowe Ciało,Szalony Naukowiec.

Dzieci 4-6 lat

Język Angielski, Francuski

Mądra Sowa – co tydzień specjalista z danej dziedziny prowadzi z dziećmi warsztaty m.in Laboratorium, Mały Podróżnik, Mały Aktor,Szalony Naukowiec,Zdrowe Ciało, Bajkowanie, Mały Architekt

Szalone Laboratorium – cotygodniowe warsztaty Szalonego Naukowca i Laboratorium. Prowadzone przez biologa oraz farmaceutę. Doświadczenia,tworzenie własnych kosmetyków/produktów. Chemia i biologia w praktyce.

Mały Architekt – cotygodniowe warsztaty architektoniczne. Budownictwo na wesoło. Nauka i tworzenie.

Jednorazowe Warsztaty – sporadyczne warsztaty sobotnie. Karnety bądź zapisy jednorazowe.

Dzieci 7-10

Język Angielski,Francuski
 
Mądra Sowa -co tydzień specjalista z danej dziedziny prowadzi z dziećmi warsztaty m.in Laboratorium, Mały Podróżnik, Mały Aktor,Szalony Naukowiec,Zdrowe Ciało,Bajkowanie, Mały Architekt

Szalone Laboratorium – cotygodniowe warsztaty Szalonego Naukowca i Laboratorium. Prowadzone przez biologa oraz farmaceutę. Doświadczenia,tworzenie własnych kosmetyków/produktów. Chemia i biologia w praktyce.

Mały Architekt – cotygodniowe warsztaty architektoniczne. Budownictwo na wesoło. Nauka i tworzenie.

Jednorazowe Warsztaty – sporadyczne warsztaty sobotnie. Karnety bądź zapisy jednorazowe.

Wyróżnia nas nieszablonowe podejście do nauki, młody kreatywny zespół, który potrafi kompilować  zabawy w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać potencjał naukowy drzemiący w zmysłach dzieci  – wzroku, słuchu, dotyku, smaku. Nauka w ABC KIDS’ CLUB odbywa się poprzez doświadczenie. Naszym celem jest zarażanie młodych ludzi pasją oraz zaspokajanie  potrzeby pełnowartościowej zabawy.

Organizujemy również  edukacyjno-rozrywkowe ferie zimowe, turnusy wakacyjne oraz urodziny o różnych profilach.

Więcej na www.abckidsclub.pl

Zapraszam
dyr. mgr Magdalena Malewska

ul. Młynowa 17
15-404 Białystok

tel. 535 018 418

jedna opinia o “ABC Kids’ Club – Centrum Kreatywnego Myślenia

  1. Niesamowicie pomysłowe warsztaty, idealny sposób do zachęcenia najmłodszych do tego, żeby zaczęły się interesować nauką.