Zapraszamy na wycieczkę do krainy krasnoludków w ośrodku

Zdrowe powietrze, zdrowe jedzenie, zdrowa zabawa – to nasza oferta.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić dzieci na wspaniałą wyprawę do Puszczy Knyszyńskiej. Przygotowaliśmy dla Was dużo niezapomnianych wrażeń połączonych ze szczyptą edukacji. Wspaniały las, niesamowita historia o krasnoludkach, domowe zwierzęta, mnóstwo gier i zabaw.

To wszystko czeka na Dzieci w naszym ośrodku Młyn Myśliwiec. To tylko 15 km od Białegostoku.

Organizujemy wakacje, kolonie i półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat w grupach do 25 osób. Dzięki temu każde dziecko jest traktowane indywidualnie, co owocuje doskonałymi relacjami w grupie.

Organizujemy:

• wakacje, kolonie, półkolonie
  • zieloną szkołę
  • urodziny
  • komunie
  • wycieczki 1-2 dniowe (z noclegiem na miejscu)

Atrakcje w naszym ośrodku:

• spotkanie z krasnoludkami w specjalnie przygotowanej wiosce krasnali
  • jazda na kucyku
  • leśny tor przeszkód
  • plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami i piaskownicą
  • pływanie tratwą po zalewie