bebe

Zapraszamy na kreatywne zajęcia, które sprawią, że Twoja pociecha będzie uśmiechnięta od ucha do ucha! Na Twojego malucha czeka u nas mnóstwo dobrej zabawy!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do 12 lat, jak również różnorodne warsztaty dla rodziców, również tych dopiero spodziewających się dziecka.

Wszystkie nasze zajęcia skonstruowane są w taki sposób, aby wspierać wszystkie dziedziny rozwoju dzieci: poznawczo, społecznie, emocjonalnie i fizycznie. Zabawy i gry wykorzystywane w naszych zajęciach dobrano tak by rozwijały pewność siebie, umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolność współpracy.

Uczestnictwo w zajęciach daje dzieciom możliwość przebywania w grupie, to wspaniałe przygotowanie przed pójściem do przedszkola. Dla przedszkolaków to okazja do rozwijania swoich talentów, budowania pozytywnej samooceny, trening pewności siebie. Uczestnictwo rodziców w zajęciach daje poczucie bezpieczeństwa i komfort niezbędny dla prawidłowego rozwoju najmłodszych dzieci. Wspieramy też Was, rodziców, w tej niesamowitej przygodzie jaką jest rodzicielstwo!

Naszym mottem jest stare hebrajskie powiedzenie:
„Dziecko to nie naczynie, które trzeba napełnić, ale ogień, który można rozpalić”

Wśród zajęć dla dzieci m.in.:

• Musical Babies – język angielski dla dzieci,
  • Zajęcia plastyczne,
  • Mały artysta
  • Rozwijanie na dywanie,
  • Wyginam śmiało ciało – zabawa i ruch,
  • English Playground,
  • Muzykowanie i brykanie,

Dla rodziców proponujemy m.in.:

• Taniec w chuście,
  • Warsztaty noszenia dzieci w chustach,
  • Warsztaty pierwszej pomocy
  • Warsztaty psychologiczne
  • Spotkania z doulą
  • Gimnastykę dla kobiet w ciąży
  • Spotkania Klubu Mam

Organizujemy urodziny (na miejscu i z dojazdem do domu jubilata), animacje podczas różnych imprez poza naszą placówką oraz bale.

Zapraszamy na półkolonie letnie i zimowe.

Zapraszamy!

ul. Waszyngtona 30 lok. U2