psotnik

Każdemu dziecku potrzebny jest kontakt z rówieśnikami i zabawa.

My ze swojej strony zapewniamy obydwa elementy, połączone w kreatywny i nowoczesny program rozwoju!

Psotnik zaprasza!

W naszej placówce można zadbać zarówno o rozwój fizyczny, jak społeczny Malucha. Dzieci są często tak pochłonięte zabawą ze swoimi nowymi kolegami i koleżankami, że rodzice przy okazji mają też czas dla siebie.

Animatorzy w Psotniku to profesjonaliści także w urządzaniu imprez dziecięcych takich jak urodziny. Jeśli masz dość sprzątania po dziecięcych zabawach i usilnego wymyślania im atrakcji – zostaw to nam!

Na centrum zabaw Psotnik składa się:

• sala zabaw, w której każde dziecko od razu czuje się jak w domu
  • moc zabaw w towarzystwie rówieśników
  • wypoczynek połączony z aktywnością
  • urodziny urządzone w sposób nietuzinkowy
  • zajęcia o każdej porze roku, niezależnie od pogody
  • przyjęcia i bale tematyczne – takie jak bale karnawałowe, Halloween, dzień dziecka
  • oferta profesjonalnych animatorów podczas imprez urządzanych w Białymstoku i okolicznych miejscowościach
  • pikniki i kółka tematyczne
  • i wiele, wiele więcej – zachęcamy do odwiedzenia nas!

ul. Antoniukowska 56 lok. 024

www.psotnik.com.pl