malipodróżnicy

Jesteśmy Niepublicznym przedszkolem wpisanym do rejestru Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonego przez Departament Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku pod pozycją 252. Nadzór nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku.
Przedszkole mieści się na młodym osiedlu przy ulicy Pietkiewicza 6 lok.1, gdzie usytuowane są osiedla: TBS, Rodzina Kolejowa, Słoneczny Stok oraz wspólnota mieszkaniowa. Położone jest z dala od ruchliwych ulic niedaleko administarcji TBS.

Stawiamy sobie za cel  wychowanie ludzi szczęśliwych, dobrze radzących sobie w życiu, czujących się swobodnie we współczesnym świecie. Oprócz standardowej oferty dydaktycznej, małych, kameralnych grup, smacznej domowej kuchni oraz fachowej opieki wykwalifikowanej i przyjaznej kadry chcemy uczyć dzieci i bawić poprzez poznawanie innych kultur. Stąd wzięła się nasza nazwa „Mali Podróżnicy”. Wierzymy, że taka nauka w przyjemny i dostępny sposób pozwoli poznać maluszkom kulturę, muzykę, zwyczaje, kuchnię ich kolegów z całego świata, a przez to uczyć będzie również tolerancji.

Dane kontaktowe:

ul. Pietkiewicza 6 lok. 1
15-689 Białystok

tel. 605 981 015, 501 221 929

Czynne: PN – PT: 6.30 – 17.30