smerfusie

Nasz Punkt dziennej opieki nad dziećmi znajduje się w cichej dzielnicy Białegostoku. Smerfusie zapewniają kameralną atmosferę, dzieci bawią się i odpoczywają w małej grupie, czego nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola.

Naszym pragnieniem jest, aby dla dzieci najmłodszych pobyt u nas był przedłużeniem domu a dla starszych miejscem radośnie spędzonych chwil, miejscem na zabawę i poznawanie rówieśników.

Wiemy, że pierwsze 3 lata dziecka są ważne dla jego rozwoju i że okres ten stanowi fundament jego późniejszego życia. Kształtuje się osobowość, tożsamość i umiejętność postrzegania otaczającego świata.

Naszym zadaniem jest pomagać aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka aby pod czujnym okiem opiekunów dzieci prawidłowo i bezpiecznie mogły spędzać czas.

W czasie pobytu dziecka w SMERFUSIACH zapewniamy:
domową atmosferę
fachową i kochającą dzieci grupę opiekunów
spacery na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek
warsztaty teatralne
język angielski w formie zabawy
gimnastykę ogólnorozwojową
zajęcia manualne
zajęcia plastyczne
bajkoterapię
profilaktyczne zabawy logopedyczne i fizjoterapeutyczne
doskonałą zabawę, która jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju dzieci

Dodatkową ofertą jest opieka POPOŁUDNIOWA, WEEKENDOWA I NOCNA.