elastyczne

Zapraszamy do otwartego 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu, przyjaznego Dzieciom i Rodzicom Przedszkola „Orzełek”. W naszej placówce oferujemy opiekę dla dzieci już od 2. roku życia, w godzinach elastycznie dostosowanych do potrzeb rodziców. Wszelkie zajęcia w naszym Przedszkolu organizowane są tak, aby inspirować najmłodszych do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, zapewniając im możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Elastyczne Przedszkole „Orzełek” to:

• bogata oferta zajęć dodatkowych w ramach czesnego:
  • język angielski
  • religia
  • gimnastyka korekcyjna
  • rytmika i umuzykalnienie
  • warsztaty teatralne
  • warsztaty origami
  • terapia logopedyczna
  • spotkania z kulturą
  • mniej liczne grupy wiekowe
  • brak dodatkowych kosztów przy pobycie dziecka powyżej 9 godzin (w grupach przedszkolnych)
  • bardzo dobrze wyposażone zaplecze placówki (pomoce naukowe, zabawki)
  • możliwość zabaw i integracji rodziców i dzieci podczas grup zabawowych w weekendy
  • możliwość zapisu dziecka przez cały rok
  • własny plac zabaw
  • posiłki w formie cateringu

Grupy przedszkolne
Prowadzone są przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:30, dla dzieci w wieku już od 2 do 5 lat. W grupach zapewniamy opiekę do 10 godzin dziennie (powyżej 9 godzin rodzic nie ponosi dodatkowej opłaty), trzy zbilansowane posiłki w ciągu dnia, codzienny pobyt na własnym placu zabaw oraz newslettery do rodziców. Dzieci uczestniczą w bogatym programie zajęć edukacyjno – wychowawczych, realizowanym zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego.

Opiekuńczo-zabawowe grupy weekendowe
W sobotnich i niedzielnych grupach zapewniamy opiekę i dobrą zabawę dzieciom w wieku od 2 do 11 lat, w godzinach 7:30 – 18:00. W weekendy realizowane są zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz zabawy na powietrzu, fotografowanie – „podglądanie przyrody”, a także spotkania z ciekawymi ludźmi.

Opłaty za pobyt dziecka w grupach weekendowych

• opieka całodzienna (max. 8 godz.) 50,00 zł / dzień
  • opieka godzinowa (do 6 godz.) 8,00 zł / godz.
  • wyżywienie – na życzenie rodziców – 2 posiłki dziennie 7,50 zł / dzień

Istnieje możliwość zorganizowania (za dodatkową opłatą): wyjść do filharmonii, teatru, kina, muzeum, na wystawy, jednodniowych wycieczek autokarowych, imprez urodzinowych ( patrz: Urodziny w „Orzełku” )

Karnety adaptacyjne
„Orzełek” zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2 roku życia, ale przed ukończeniem 2,5 lat na specjalne zajęcia adaptacyjne, prowadzone w godzinach dostosowanych do potrzeb rodziców. Zajęcia to doskonała możliwość do zaadaptowania się dziecka w placówce przedszkolnej oraz nawiązania kontaktów z rówieśnikami i socjalizacji w grupie. W ramach karnetów adaptacyjnych oferujemy możliwość realizacji pakietów 10-, 50- oraz 100-godzinnych.

• karnet 10-godzinny – do wykorzystania w ciągu tygodnia (60 zł)
  • karnet 50-godzinny – do wykorzystania w ciągu miesiąca (250 zł)
  • karnet 100-godzinny do wykorzystania w okresie 2 m-cy (400 zł)

ul. Zwycięstwa 14/2