małe misie

KLUB DZIECIĘCY MAŁE MISIE

Klub Dziecięcy Małe Misie to miejsce stworzone z miłości do dzieci.
Małe Misie sprawują opiekę nad dziećmi od 1 roku do 3 lat. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30- 18:30, a także w weekendy – po wcześniejszym ustaleniu.

Naszym głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdego Malucha. Podstawą naszej pracy jest zabawa z dzieckiem, dzięki której stymuluje ono rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny. Prowadząc zajęcia uwzględniamy równowagę pomiędzy organizowanymi zajęciami edukacyjnymi, swobodną zabawą dzieci oraz pobytem na świeżym powietrzu.

Przede wszystkim zależy nam, aby zapewnić naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania. Uczynić to pragniemy dzięki profesjonalnej, ciepłej
i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi opiekunek.

Lokal, w którym mieści się nasz Klub spełnia podwyższone wymagania prawa budowlanego, powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej, przepisów ochrony przeciwpożarowej i bhp dla żłobków i przedszkoli.

W Małych Misiach dzieci mogą bawić się na ponad 170 m2 powierzchni, w czystym, kolorowym i gustownie urządzonym wnętrzu, wyposażonym w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne, gdzie dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne.

Aby zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju Państwa dzieci stworzyliśmy podział na 3 grupy wiekowe: Maluszki, Starszaki, Przedszkolaki. Poczynimy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się u nas szczęśliwe, a czas rozłąki z rodzicami mijał szybko i radośnie.

Naszym Dzieciom proponujemy szeroki zakres zajęć:

• codzienną gimnastykę ogólnorozwojową
  • zajęcia edukacyjne oraz plastyczno-techniczne
  • zabawy rytmiczno-muzyczne ze śpiewem i wierszykami
  • zabawy na świeżym powietrzu w pogodne dni
  • zajęcia rozwijające motorykę małą i dużą
  • zabawy manipulacyjne, konstrukcyjne
  • czytanie bajek z morałem, oglądanie książeczek
  • naukę higieny, kultury osobistej, stopniowym usamodzielnianiu się np. podczas jedzenia
  • zajęcia relaksacyjne, masażyki, słuchanie muzyki dziecięcej i poważnej
  • zabawy dowolne

Dodatkowo po utworzeniu grupy organizujemy zajęcia taneczne oraz naukę języka angielskiego.

Do dyspozycji Dzieci i Rodziców posiadamy następujące rozwiązania do wyboru:

• opiekę miesięczną- karnetową
  • opiekę całodzienną
  • opiekę godzinową

Zapisy trwają przez cały rok. ZAPRASZAMY!

ul. Antoniukowska 60 lok.104-106

www.malemisie.bialystok.pl