klub małycj=h odkrywców

Niepubliczne Przedszkole i Niepubliczny Żłobek „Klub Małych Odkrywców” powstało w cichej i bezpiecznej okolicy przy ul. Kujawskiej 53/1. W placówce tej rodzicie w ramach jednej stałej opłaty mają zapewnione idealne warunki do rozwijania zainteresowań swojego dziecka oraz do bezstresowej i bezpiecznej opieki. Placówka posiada własny plac zabaw.

Miesięczna opłata to 580 zł, w ramach której zapewniamy:

– opiekę nad maluchem pełnioną przez wykwalifikowaną kadrę
– pełne wyżywienie
– zajęcia dodatkowe takie jak :
– angielski
– rosyjski
– zajęcia sportowe na sali gimnastycznej
– zajęcia muzyczno – taneczne
– zajęcia teatralne/recytatorskie
– koło kulinarne „Smacznie, zdrowo, kolorowo”
– nauka/doskonalenie pływania na basenie
– indywidualne spotkania logopedyczne
– wsparcie i opieka poradni psychologiczno-pedagogicznej
– opieka merytoryczna Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB
– realizacja autorskiego programu edukacji przedszkolnej

Proponujemy:
Ciekawe wycieczki podczas całego roku szkolnego, m.in. do teatru, centrum zabaw dla dzieci, do muzeów i wiele innych atrakcji.

Budynek, w którym mieści się przedszkole został niedawno w całości wyremontowany, przez co spełnia wszystkie nowe wymogi przeciwpożarowe oraz wytyczne sanepidu. Lokale zostały przystosowane od podstaw tak, aby przebywanie dzieci odbywało się w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Pomieszczenia są kolorowe, wyposażone w meble dziecięce oraz pełne zabawek i pomocy edukacyjnych przez co dzieci na pewno odnajdą się w nowym otoczeniu spędzając czas na zabawie oraz nauce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki oraz odwiedzin aby samemu zobaczyć  jakie warunki stworzyliśmy specjalnie dla naszych pociech.

ul. Kujawska 53/1
15-448 Białystok

tel. 85 710 24 01, 697 002 697

www.maliodkrywcy.org