nasze szkraby

PRYWATNY ŻŁOBEK NASZE SZKRABY to bezpieczna placówka dla dzieci od 6 miesiąca życia do 2,4 lat.
Czesne 720 zł miesiąc
Wpisowe 200 zł
Ubezpieczenie 52 zł/rok

Wszystkie zajęcia i zabawy są przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę.

Małe grupy – indywidualne podejście do każdego dziecka.

Szereg zajęć dodatkowych wliczonych w czesne:

• zajęcia manualne, plastyczne, ruchowe, muzyczne i intelektualne,
  • gimnastyka ogólnorozwojowa.

Przebywając u nas dzieci poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą oraz współdziałania w grupie. Wszystko to pod bacznym okiem wykwalifikowanych opiekunek, w atmosferze uśmiechu, bliskiego kontaktu, zrozumienia indywidualnych potrzeb.

Żłobek jest bezpiecznym miejscem, gdzie dzieci będą szczęśliwe, radosne i twórcze. Ciepła, przyjazna atmosfera, uśmiechnięty, życzliwy i wykwalifikowany personel będzie wspierał dzieci w ich rozwoju. Nauczycielki, pracujące w naszej placówce otaczają dziecko szacunkiem, pozwalają mu na indywidualność, uczą je samodzielności. Z uwagą obserwują zainteresowania dziecka i słuchają tego, co mówią i czego pragną dzieci.

„NASZE SZKRABY” NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
Wyróżnia nas:
– doświadczenie i pasja,stworzyliśmy pierwsze w Białymstoku kluby malucha,które dziś funkcjonują już jako znane przedszkole i żłobek.
– przyjazna, kameralna, domowa atmosfera,
– kameralne grupy,
– serdeczne, życzliwe, zaangażowane, wykształcone nauczycielki, wspierające rozwój dziecka,
– pyszne posiłki,
– opieka medyczna.

Przedszkole zapewnia Waszym pociechom opiekę od 6:00 do 19.00, bawimy i uczymy się w małych grupach (8-16 osobowych). Pozwala to na stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery, a to ułatwia dzieciom rozłąkę z rodzicami oraz adaptację w nowym miejscu. Personel z wyższym wykształceniem pedagogicznym zapewnia wszechstronny rozwój Waszym dzieciom. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat, pomagamy dzieciom w adaptacji do przedszkola.

Nasza placówka jest duża i przestronna.

Dzieci mają oddzielne sypialnie.

Grupy podzielone są wg wieku.

Zapewniamy opiekę medyczną.

Zapraszamy!