zdrowy maluch

Niepubliczne Przedszkole AKADEMIA ZDROWEGO MALUCHA

Startujemy od września 2015r.

Przyjmujemy również dzieci z orzeczeniem autyzmu (oddzielna grupa).

Mieścimy się przy ul. Mickiewicza 92 w Białymstoku.

Kontakt: 668- 274-333, 502-287-389

Otwieramy jedyne w mieście przedszkole- ekologiczno- zdrowotne, w którym zatrudniony personel to wykwalifikowani pedagodzy z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Profil ekologiczno- zdrowotny skoncentrowany jest na walce ze współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi. Kształtujemy u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe, życie w zgodzie i harmonii z naturą, proponujemy atrakcyjne formy i sposoby spędzania wolnego czasu poprzez zabawę, ruch, uprawianie sportów, wycieczki w plener i inne, prowadzenie własnego ogródka, przygotowywanie wspólnych posiłków, wzbudzanie empatii, udział w akcjach charytatywnych na rzecz pomocy dla zwierząt oraz hodowla własnego zwierzątka w przedszkolu.
Każde dziecko będzie brało aktywny udział w wielu konkursach plastycznych, plastyczno- ekologicznych, muzycznych, recytatorskich, muzyczno- wokalnych i innych.
Na terenie naszego przedszkola jest duży, własny plac zabaw przystosowany do aktywnego wypoczynku dzieci na świeżym powietrzu.

„Małe” grupy stworzą możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka i rodzica, co wpłynie korzystnie na jego rozwój, a także na miłą i domową atmosferę.

W cenie czesnego oferujemy:
– całodzienną opiekę,
– wszystkie zajęcia dodatkowe:

• Język angielski,
  • Język francuski,
  • Zajęcia na pływalni,
  • Judo,
  • Zajęcia z logopedą,
  • Zajęcia muzyczne
  • Zajęcia taneczne
  • Zajęcia plastyczne

– pełne wyżywienie ( śniadania, obiady i podwieczorki)- smaczne i pełnowartościowe.

Oferujemy zniżkę dla uczęszczającego rodzeństwa.

Jako jedyni w Białymstoku oferujemy opiekę weekendową!

tel. 502 287 389, 668 274 333