Przedszkole Kangurek Opinie logo

Przedszkole Kangurek to niepubliczne przedszkole w Białymstoku mieszczące się przy ulicy Greckiej 2.

Przedszkole Kangurek to bardzo bezpieczne miejsce, gdzie kadra dba o dobrą adaptację dziecka i serdeczną atmosferę. Dążymy do odkrywania i rozwijania indywidualnych talentów dzieci zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy nauką i zabawą.

Elementem wyróżniającym nasze przedszkole jest całodzienny monitoring. Rodzice dzieci mogą w dowolnej chwili za pośrednictwem strony internetowej oglądać, co ich pociecha robi w danej chwili.

Przedszkole Niepubliczne Kangurek to placówka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole jest zlokalizowane tuż obok lasu.

Nad naszym przedszkolem nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną opinią: Opinie kuratorium oświaty

Przedszkole Niepubliczne Kangurek posiada własny ogród z placem zabaw. Dysponuje przestrzennymi salami o najwyższym standardzie wyposażenia.

Zwracamy uwagę, aby grupy nie były zbyt liczne. Proponujemy kameralne grupy liczące od 12- 13 dzieci, co gwarantuje najlepszy rozwój i poziom opieki.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie. W przedszkolu Kangurek dzieci na diecie otrzymają sprawdzone, smaczne i zdrowe posiłki. Dostępna jest dieta ogólna oraz bezmleczna i hipoalergiczna.

Program dydaktyczny naszego przedszkola zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia dodatkowe zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Duży nacisk kładziemy  na naukę języków obcych. Dlatego wprowadziliśmy naukę  języka angielskiego codziennie w każdej grupie wiekowej.

Priorytetem jest dla nas adaptacja dziecka w przedszkolu, dlatego w każdy wtorek  w godzinach 17:00-18:00 zapraszamy rodziców i dzieci w wieku 1-4 lat na Kangurkowe zajęcia  adaptacyjne tzw. „Zielony Kangurek”.

Przedszkole Kangurek – Opinie

Przedszkole Kangurek w Białymstoku to także pozytywne opinie rodziców i szerokie uśmiechy dzieci. Zależy nam na tym, aby zarówno maluchy, jak i ich rodzice z przyjemnością wspominali czas spędzony wraz z nami, który przecież jest bardzo ważnym okresem w rozwoju dziecka i podczas którego dzieci zdobywają tyle pierwszych doświadczeń – edukacyjnych i społecznych – ucząc się nawiązywać relacje z rówieśnikami i odkrywając swoje pierwsze zainteresowania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszej oferty miały o nas jak najbardziej pozytywne opinie.

przedszkole kangurek białystok opinie

Sprawdź: Opinie rodziców – Przedszkole Kangurek Białystok

Przedszkole Kangurek czynne jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 6:30 do 18:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne! Jeżeli mają Państwa pytania lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Dane kontaktowe:

Przedszkole niepubliczne „Kangurek”
ul. Grecka 2,15-614 Białystok
telefon: 883 988 177, 533 674 498
email: kontakt@kangurek-klub.pl

www.kangurek-klub.pl

10 opinii o “Przedszkole Kangurek Białystok

    1. Dla mnie największym plusem jest program – bardzo urozmaicone zajęcia, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci.

      1. Potwierdzam! Program zajęć jest naprawdę godny uwagi – szczególnie nauka języka angielskiego, zajęcia gimnastyczne i okolicznościowe warsztaty, które moja Córka po prostu uwielbia.

  1. Godna polecenia placówka, w Białymstoku została mi polecona przez znajomych, ogólnie słyszałam o niej dużo pozytywnych opinii, dlatego też zdecydowałam się właśnie na to przedszkole. Dzięki zainstalowanemu monitoringowi jestem pewna co się dzieje z dzieckiem kiedy mała jest w przedszkolu, sama też nigdy nie narzekała, z chęcią wstaje rano, nie było nigdy płaczów ani protestów;) Pozytywnie oceniam też kadrę – są to bardzo opiekuńcze, zaangażowane w swoją pracę Panie, z sercem podchodzące do maluchów.

  2. Dołączam się do pozytywnych opinii o tym przedszkolu, w Białymstoku to jedno z lepszych niepublicznych przedszkoli.

  3. Ze względu na pozytywne opinie moich koleżanek z pracy wybrałam właśnie przedszkole niepubliczne Kangurek, nie żałuję, od roku mój syn uczęszcza do tej placówki, nie miałam do tej pory jakichkolwiek problemów, skarg dziecka itp. Wręcz przeciwnie – Adaś z chęcią chodzi codziennie do przedszkola, często nie może się doczekać. Dodatkowo dla nas plusem jest dieta bezmleczna. No i oczywiście – bardzo urozmaicone zajęcia.

  4. Także mam pozytywną opinię o przedszkolu Kangurek – profesjonalna kadra, wysokiej jakości posiłki i urozmaicone zajęcia sprawiają, że moja córka z chęcią chodzi codziennie do przedszkola.

  5. Pozytywne opinie powyżej uważam za jak najbardziej zasłużone – przedszkole Kangurek oferuje profesjonalną opiekę, ciekawe zajęcia na poziomie, dobre wyżywienie i dużo atrakcji. Swoją Córkę przepisałam tam z innej placówki, która nam z różnych względów nie odpowiadała i ani ja ani mała nie żałujemy zmiany.