Akademia smyka

Przedszkole Niepubliczne Akademia Smyka, miejsce przyjazne Dzieciom.

Placówka jest wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego pod pozycją 317.

GRUPA PRZEDSZKOLNA Zapraszamy Dzieci od 2,5 do 5 roku życia.

GRUPA ŻŁOBKOWA Zapraszamy Dzieci w przedziale wiekowym 1,8 – 2,5. Dzieci z grupy żłobkowej uczestniczą także w życiu kulturalnym i edukacyjnym Przedszkola.

W Akademii Smyka Dzieci rozwijają umiejętności, które pozwalają im sprostać wymaganiom w codziennym życiu.

Towarzyszymy Dzieciom w najważniejszym okresie rozwoju, pomagamy w procesie kształcenia charakteru, samodzielności, ułatwiamy poznawanie i zrozumienie otaczającego świata.

Jesteśmy doświadczonym zespołem osób, które pragną stworzyć przyjazne miejsce dla Dzieci – miejsce inne niż wszystkie. Chcemy je tworzyć w ścisłej współpracy z Rodzicami

Nasze wychowawczynie to osoby z wykształceniem wyższym pedagogicznym, z praktyką w opiece nad małym Dzieckiem.

Zapewniamy:

• optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju Dziecka, poprzez różnorodne formy aktywności umysłowej i fizycznej,
  • profesjonalną opiekę wychowawczą i wszechstronne nauczanie Dzieci w wieku od 1,8 do 5 lat,
  • indywidualne podejście do każdego Dziecka co pozwala na odkrycie i pielęgnowanie jego wrodzonych talentów,
  • kształtujemy w Dziecku poczucie własnej wartości, uświadamiamy, że jest kimś wyjątkowym,
  • rozwijamy naturalne możliwości Dziecka, ułatwiamy przyswajanie wiedzy, nabywanie nowych umiejętności,
  • dopasowujemy metody pracy do konkretnych sytuacji i potrzeb Dziecka,
  • uznajemy zabawę za podstawową i najważniejszą formę przekazywania wiedzy Dziecku,
  • stosujemy zasadę wzajemnego poszanowania, szacunku, akceptacji,
  • zachęcamy do samodzielności w działaniu, nie wyręczamy Dziecka w podejmowanych działaniach,
  • przestrzegamy Praw Dziecka,
  • dajemy Dziecku prawo do popełniania błędów, dokonywania wyborów
  • pomagamy Mamie , Tacie i Dziecku przy rozstaniu związanym z pójściem do klubu.

Organizujemy URODZINY MALUCHA

W tym szczególnym dniu zabierzemy Państwa pociechę do świata wspaniałej zabawy. Gwarantujemy bezpiecznie spędzony czas podczas specjalnie przygotowanych niespodzianek, zabaw rozwijających wyobraźnię, kreatywność Państwa pociech.

Nasi animatorzy, dzięki starannie sporządzonemu scenariuszowi, dostosowanemu do wieku dziecka, nie pozwolą ani na chwilę nudzić się urodzinowej ekipie!

Dodatkowo nie muszą Państwo martwić się, że dom po wizycie małych gości „stanie do góry nogami”:)

Z oferty mogą korzystać także dzieci nie będące członkami naszej Akademii Smyka.

ul. Ekologiczna 16 lok. 2